serigrafie 25/50
v 41,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Ladislav Novák
serigrafie 29/50
v 41,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Ladislav Novák
grafický list, autorský tisk
v 34 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Mudroch, LD 1980
reliéfní tisk
v 36 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Marián Mudroch, LD 1979
2. pol. 20. století
barevná litografie 38/70
v 49 ✕ š 38 cm
Signatura: PD A Born
barevný dřevoryt č. 26
v 45,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD J. Váchal (s nečitelnou datací)
v 32 ✕ š 22,5 cm
Signatura: RD Istler 77
litografie
v 17,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
v 18 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD monogram MŠ v tisku
suchá jehla 15/40
v 10,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Jiří Kubíček 1975
v 27 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Emil Wänke, monogram EW v tisku, UD autorské slepotiskové razítko
lept, autorský tisk
v 24 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD V. Fiala
litografie
v 19 ✕ š 22 cm
Signatura: PD K Svolinský
grafický list
v 32 ✕ š 8 cm
Signatura: UD Kolínská 84
linoryt č. 3.
v 29,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD VBoudník 4. VI. 1950, PU Bou 1950 VI 1+4 v tisku
dřevoryt 173/300
v 16 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný 64
počítačová grafika 1/3
v 37 ✕ š 26 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 02
barevná serigrafie 1/28
v 33 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Zd. Kučera 86
v 34 ✕ š 29 cm
Signatura: na rubu P. Rudolf 85
barevná ocelorytina 3/200
v 11 ✕ š 13 cm
Signatura: PD J. Herčík, J. Herčík v tisku
barevná ocelorytina
v 10,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD J. Herčík v tisku
barevná ocelorytina
v 9 ✕ š 16 cm
akvatinta, barevný lept
v 23 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD monogram JM, Majer v tisku
tisk, reprodukce kresby
v 20 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Hugo Böettinger 1907 v tisku