lept, II. stav, vzor pro tisk
v 17,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Jan Kotík 94
4 x kombinovaná technika, 1 x tisk
26 x 13 / 9 x 17,5 cm
Signatura: 6 x D Troup
barevná litografie
v 35 ✕ š 24,5 cm
Signatura: UD Zábranský, PD 1986
mezzotinta, autorský tisk
v 21,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Augustivič 85
v 31,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD V. Röhling
v 38 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Fr. Podešva, monogram FP v tisku
barevná litografie 10/50
v 30 ✕ š 23 cm
Signatura: PD L. Stejskal 61
rytina
v 8 ✕ š 4 cm
Signatura: UD C Bouda, PR monogram CB v tisku
dřevoryt 15/200
v 40,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný
lept 9/100
v 37,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD K. Hojden 23.
litografie
v 20 ✕ š 13 cm
v 15 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Myslbek, LD Myslbek 1926 v tisku
mědirytina
v 29 ✕ š 19 cm
Signatura: UD W Hollar fecit 1653 v tisku
mědirytina
v 22 ✕ š 16,5 cm
15 x barevná litografie
25 x 20 / 24,5 x 45,5 cm
Signatura: 15 x monogram PV v tisku
litografie
v 15 ✕ š 22 cm
Signatura: PD M Švabinský
barevná akvatinta
v 15 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Pavel Šimon
litografie
v 10 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD J. Švengsbir
vernis mou, autorský tisk
v 21,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: LD Aleša Vaic
v 25 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD J. F. Benesch
rytina
v 22,5 ✕ š 32 cm
ocelorytina
v 12,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Jiří Švengsbír, Jiří A. Švengsbír - 1957 v tisku
v 22,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
v 23,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Kupka v tisku