barevná litografie
v 101 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Mucha 99 v tisku
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
kolem 1910
barevná akvatinta
v 33 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
barevná akvatinta
v 25 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Vojt. Preissg
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
9 x zinkografie 109/300
v 25,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: 9 x PD Toyen 44 v tisku
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
v 31,5 ✕ š 25 cm
Signatura: LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
v 20 ✕ š 21 cm
Signatura: LD Tichý 46
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
lept, varianta s kresbou 1/1
v 94,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle 1985
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu 11/20
v 53 ✕ š 74,5 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1967
barevná strukturální grafika
v 59,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: UD Aleš Veselý
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
strukturální grafika, dřevořez
v 28,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Vladimír Boudník - 1958.
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
strukturální grafika 4/50
v 21 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Vladimír Boudník 14. 9. 1963
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
aktivní grafika
v 15,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: UD V. Boudník 1965-3.
serigrafie 94/100
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu Sýkora 71
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
7 x barevná serigrafie 33/50
v 34 ✕ š 35,5 cm
Signatura: 7 x různě Sýkora
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
litografie, 3 x digitální tisk
15,5 x 10,5 (lito)/ 13 x 9 cm
Signatura: 4 x PD Z. Höhmová (99, 17)
2 x linoryt, ruční tisk (11/20, 6/10)
32 x 23 / 23,5 x 32,5 cm
Signatura: PD monogram J68 / J69
v 15,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD P. Kotík, monogram P. K. 23 v tisku
v 16 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
v 22,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD A Tschinkel
v 20 ✕ š 23 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 25,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD M. Švabinský, LD monogram ŠM 56 v tisku
v 18,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Sukdolák, UD monogram PS v tisku
v 11,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD A Born
v 8 ✕ š 7 cm
Signatura: UD monogram H v tisku