akvarel, pastel, tuš
v 21 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Švengsbír 71
v 9,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Boh. Kozina, B. Kozina v tisku
barevná litografie 122/150
v 18 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Jan Mácha 81
3 x barevná litografie (17/200, 177/200, 32/200)
8,5 x 14 / 9,5 x 8,5 cm
Signatura: 3 x PD V. Cidlinský
3 x barevná litografie (31/100, 38/200, 154/200)
14 x 20 / 12,5 x 18,5 cm
Signatura: PD V. Cidlinský, 2 x LD P. Lisý- (74, 72)
v 21 ✕ š 14,5 cm
Signatura: na rubu Ivan Chatrný 1983 v tisku
barevná litografie, autorský tisk
v 25 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Dobiáš 76
v 18,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Vondrouš
v 15,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 80
barevná litografie 70/150
v 19,5 ✕ š 10 cm
Signatura: LD Oldřich Kulhánek 87
barevná litografie
v 19 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 89
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 1986
barevná serigrafie
v 8,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD A Born v tisku
v 20 ✕ š 9 cm
Signatura: LN A Born v tisku
barevná litografie
v 9,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD C. Bouda, LD monogram CB v tisku
barevná litografie
v 13,5 ✕ š 9 cm
Signatura: UD K. Oberthor 67
barevná litografie
v 18,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Seydl
barevná litografie
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: UN Seydl v tisku
barevná litografie 48/200
v 18 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Jiří Suchý
litografie, papír na papíru
v 23,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD A. Pelc 37. v tisku
rytina
v 20 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LD B. Lacina
barevný tisk
v 90 ✕ š 61,5 cm
Signatura: PD Jos. Lada 48 v tisku
reliéfní tisk, autorský tisk
v 14 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
barevný lept 32/50
v 31 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 012