v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: PD K. Němec
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: LN monogram KN v tisku
ofset, průřezy
v 30,5 ✕ š 22 cm
Signatura: na frontispisu Jiří Kolář
dřevoryt, ruční papír
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt, ruční papír
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt, ruční papír
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt 28/45
v 20 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD B. Lacina 63
v 45,5 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD B. Jaroněk, LD autorské razítko BJ
barevný dřevoryt, papír na papíru
v 54 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD B Jaroněk
v 55 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD B Jaroněk
v 25,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ v tisku
barevný lept 102/135
v 27,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Beeri
barevný lept 28/200
v 24,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD C Bouda
barevná litografie 12/200
v 37,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Karel Chaba 83.
17 x 16 (23 x 22,5) cm
Signatura: PD Kupka v tisku
litografie
v 31 ✕ š 19,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
barevná litografie
v 33 ✕ š 25 cm
Signatura: neznačeno
v 25 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Josef Vaic, LD autorské razítko
v 10 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD V. Kabát
lept, autorský tisk
v 9,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD Dudek 97