2 x lept
16 x 12 / 7 x 11 cm
Signatura: 2 x PD K. Votlučka
barevný linoryt 13/50
v 17,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD I. Ouhel 2001
serigrafie 23/35
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: PD R. Valenta 79
serigrafie 23/35
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: PD R. Valenta 79
strojopis, ruční papír
v 41,5 ✕ š 29 cm
Signatura: na rubu Jiří Valoch 984
strojopis, ruční papír
v 41,5 ✕ š 29 cm
Signatura: na rubu Jiří Valoch 1984
strojopis, ruční papír
v 41,5 ✕ š 29 cm
Signatura: na rubu Jiří Valoch 1985
kresba tuší, tužka
v 55 ✕ š 43 cm
Signatura: PD P. Rudolf 86
tisk
v 8 ✕ š 13 cm
Signatura: 2 x PD Adamčiak
v 20 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jar. Votruba
v 17,5 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
litografie 28/60
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: LD Emil Kotrba 1954
litografie
v 16 ✕ š 12 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ 61 v tisku
litografie
v 18 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD C Bouda, LD monogram CB v tisku
v 16,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Konůpek
litografie
v 17,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD monogram MŠ 58 v tisku
v 17 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K. v tisku
grafický list
v 18 ✕ š 24 cm
Signatura: LD M. Koval, PD 2002
grafický list
v 19,5 ✕ š 18 cm
Signatura: LD M. Koval, PD 2001
grafický list
v 24 ✕ š 17,5 cm
grafický list
v 27,5 ✕ š 20,5 cm
lept 13/60
v 25,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Magdalena Vovsová 01
barevná litografie 2/50
v 22 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 71
tisk
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: na rubu monogram S. K.