lept 14/70
v 22 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Jaroslava Pešicová 1982
barevný lept, ruční papír
v 21,5 ✕ š 12 cm
Signatura: UD Liesler
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
v 39,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 39,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 18 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 15 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
dřevoryt, ruční papír
v 27,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD B. Lacina
reliéfní tisk
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: UD Dalibor Chatrný
dřevoryt, ruční papír 26/300
v 16 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný 64
dřevoryt 156/200
v 10 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný 65
v 34 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 19 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 18,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
barevná litografie 9/100
v 31 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD G. de Chirico, pod dedikací G. de Chirico Paris 24. Dec. 1929
barevný tisk
v 19 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram PV v tisku
v 29,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 33,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
lept, ruční papír 4/20
v 64 ✕ š 49 cm
Signatura: PD K. Malich 1970
16 x různá technika 46/50
v 51 ✕ š 41 cm
Signatura: 16 x různě
tisk (diagrafie)
v 40,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: UD Anderle
v 27,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd
v 30 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD Severová J.
v 39,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Olga Čechová