barevný linoryt 61/155
v 30 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Kokolia 89
barevná litografie 5/100
v 49 ✕ š 65 cm
Signatura: UD Bím 88
barevná strukturální grafika
v 59,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: UD Aleš Veselý
v 27,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: UD A. Mikulka 1965
v 16 ✕ š 10,5 cm
Signatura: LD A. Mikulka 1965
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: PD 1965
v 24,5 ✕ š 39 cm
Signatura: PD Škarohlíd 62
v 19 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Škarohlíd 60
v 20 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd 60
v 26 ✕ š 46 cm
Signatura: PD Škarohlíd 79
litografie
v 33 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PD Ed. Milén
3 x dřevoryt
19,5 x 16 / 13 x 9 cm
Signatura: 2 x D Lacina, 1 x D B. Lacina
grafický list
v 39,5 ✕ š 28 cm
Signatura: UD Jiří Vláčil 1976
suchá jehla 18/30
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Fuksa
suchá jehla 12/100
v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: PD F. Burant 1983
suchá jehla 75/100
v 18,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD F. Burant 1980
lept 18/40
v 24,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Václav Houf 70, LD monogram VH v tisku
litografie, akvarel
v 22 ✕ š 14 cm
Signatura: PD monogram E. M.
barevná litografie 8/200
v 19,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Fr. Bič 65
8 x barevná litografie 57/70
v 42 ✕ š 30 cm
Signatura: 8 x V. Novák 82
tisk z kartonu 3/3
v 58 ✕ š 48 cm
Signatura: DU Zd. Kučera 2000
barevná litografie 38/50
v 59,5 ✕ š 48,5 cm
Signatura: UD St. Holý
originální barevný lept, papír na lepence 1/1
v 47,5 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Michaela Lesařová-Roubíčková
barevný dřevoryt, autorský tisk
v 30,5 ✕ š 22,2 cm
Signatura: PD Zd. Mézl