barevná litografie 54/100
v 8 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Petr Ptáček 2005
1 x dřevoryt, 3 x linoryt
v 10,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: 1 x PD Florián
suchá jehla, ruční papír č. 38
v 13,5 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 21,5 ✕ š 15 cm
Signatura: UD A Born
v 16,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Koníček 83
v 13,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD J. T. Blažek 1917
litografie 7/30
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD J. Jíra 83
5 x mědirytina 13/250
v 19,5 ✕ š 12 cm
Signatura: 1 x B. Lacina
litografie 1/105
v 20 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Hlobil 78
v 30,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Vl. Drápal 72
v 16,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD J. Šerých
v 17 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD J. Šerých
barevná litografie
v 15,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD J. Šerých 95
barevný lept 33/150
v 15 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD J Souček 95
barevná litografie 37/60
v 24 ✕ š 19 cm
Signatura: UD Roučka
lept, III. stav 4/4
v 18 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jka 48, LD Jka 48 v tisku
v 21 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt, autorský tisk
v 12,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD monogram FD 2005
dřevoryt, autorský tisk
v 12,5 ✕ š 8 cm
dřevoryt, autorský tisk
v 12,5 ✕ š 7,5 cm
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD A. Macková, 48.
v 7,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: UD Istler 96
barevný lept 67/78
v 11,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Istler 96