barevná litografie
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD mongram T v tisku
grafický list, akvarel
v 25,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: neznačeno
grafický list, akvarel
v 22,5 ✕ š 17 cm
Signatura: UD J. J. Schmuzer v tisku
grafický list, akvarel
v 22,5 ✕ š 17 cm
kombinovaná grafická technika 2/5
v 53 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Eduard Ovčáček 1961
kombinovaná grafická technika
v 59,5 ✕ š 37 cm
Signatura: LD E. Ovčáček 61
barevná litografie
v 17 ✕ š 15 cm
Signatura: PD J. Jíra 92
serigrafie 1/65
v 51 ✕ š 29,5 cm
Signatura: UD Urbásek 1968
v 19 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Sýkora 86
v 45,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: LN monogram B v tisku
dřevoryt, papír na kartonu
v 25 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD K. Němec
v 28,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD K. Němec
barevná litografie
v 63 ✕ š 45 cm
Signatura: PD A. Beran 39 v tisku
barevná litografie
v 26,5 ✕ š 39 cm
Signatura: PD Krs 31
v 30,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD K. Němec, monogram KN v tisku
v 29,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Ed. Milén
v 15 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
litografie
v 30,5 ✕ š 19 cm
Signatura: UD Plátek
v 22,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Adolf Peříček
litografie
v 35 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Saliger
v 26 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Fr. Srp
heliogravura
v 46,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD M. Švabinský 1910 v Praze v tisku
barevná litografie
v 35,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: LD B. Obrovský 43
15 x linoryt
16,5 x 13 / 12,5 x 6,5 cm
Signatura: 14 x PD K. Němec