mědirytina
v 22 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
kontratyp 4/7
v 48 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 68
serigrafie 1/65
v 51 ✕ š 29,5 cm
Signatura: UD Urbásek 1968
v 18 ✕ š 38,5 cm
Signatura: UD V Komárek
suchá jehla 28/35
v 32 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD monogram J. J. 70
suchá jehla, autorský tisk
v 38 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD A. Šimotová 66, na rubu Adriena Šimotová 66
v 21,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Jiří John 1961
suchá jehla, autorský tisk
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 69
barevná litografie
v 37,5 ✕ š 56 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 38 ✕ š 55,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 55 ✕ š 37 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 25 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD Žemlička
litografie
v 23,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie s podtiskem
v 15,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
grafický list 46/200
v 27,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD A Brunovský 1967
suchá jehla, mezzotinta 29/60
v 16 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle
suchá jehla, mezzotinta 29/60
v 16 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle
v 15 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
litografie
v 13 ✕ š 9 cm
Signatura: UD Istler 59
lept, mezzotinta 21/50
v 8 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Istler
počítačová grafika, ruční papír 2/5
v 26 ✕ š 26 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 2002
grafický list
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
aktivní grafika
v 14,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: neznačeno
počítačová grafika 1/3
v 37 ✕ š 26 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 02