barevná litografie
v 11,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jana Reinerová
v 33,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD J. Stretti-Zamponi, LD J. Stretti-Zamponi 1910 v tisku
v 15,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD V Komárek
v 16,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: UD V Komárek
v 29 ✕ š 19,5 cm
Signatura: UD V KOmárek 85
dřevoryt 110/200
v 29,5 ✕ š 23 cm
Signatura: UD V Komárek 73
litografie
v 19,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 19,5 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
v 9,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD Kábrt
v 10,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD Kábrt Jos.
v 7 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 78
barevná litografie
v 12 ✕ š 7,5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 67
barevná litografie
v 11,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jana Reinerová
v 18,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K. v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
reliéfní tisk, kolorováno
v 15 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
barevná litografie
v 13 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 20,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PU Troup
barevná litografie
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Vilhelmová 89
suchá jehla, ruční papír
v 8 ✕ š 12,5 cm
Signatura: UD Valter 87
kombinovaná grafická technika 15/50
v 17,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Vl. Jarcovják 91
barevná litografie
v 11,5 ✕ š 8 cm
Signatura: UD J J Králík
v 12 ✕ š 19 cm
Signatura: PD R. Kratina