v 10 ✕ š 3,5 cm
Signatura: PD Kábrt 84
v 10 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Kábrt 84
litografie
v 18 ✕ š 9 cm
Signatura: 3 x PD Kábrt
barevná litografie
v 7 ✕ š 5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 86
barevná litografie
v 11,5 ✕ š 7 cm
Signatura: UD K. Oberthor 72
akvatinta
v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: PD V. Hlavsa
v 16 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD V. Hlavsa
barevná litografie
v 22,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD FKetzek 43
v 12,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: neznačeno
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD J. Jíra
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K. v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
barevná litografie
v 10,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Cinybulk, LD monogram C v tisku
v 12 ✕ š 7 cm
Signatura: neznačeno
v 19,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Vik-26 v tisku
v 19 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Vik-26 v tisku
v 16,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
v 20 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
v 15 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 11 ✕ š 11 cm
Signatura: PD olbram Zoubek
v 19 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 15 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 15 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
reliéfní tisk, autorský tisk
v 19,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: na rubu O. Zoubek