barevná litografie, autorský tisk
v 38 ✕ š 27 cm
Signatura: PD St. Holý
v 10,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD V. Kabát
litografie
v 9,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček
8 x barevná litografie 110/180
v 19 ✕ š 13 cm
Signatura: 8 x D St. Holý
4 x barevná litografie (2/100, 4/100, 3/100)
v 26 ✕ š 20 cm
Signatura: 4 x PD Puchnarová (2004, 04)
2 x litografie, 3 x barevná litografie (22/30, 113/200, 55/200)
21 x 20 / 29,5 x 21 cm
Signatura: 5 x PD Jan (1993, 1994), 2 x na rubu autorské razítko
mědirytina
v 19,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD B. Lacina
suchá jehla 43/50
v 16,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Tomáš 96
barevný grafický list
v 32 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Ivana Kafková
barevný lept 62/100
v 14 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Jan Otava 1994
barevný lept 1/75
v 25,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD Anna Khunová
v 32 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD St. Holý
suchá jehla 19/50
v 19,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD V. Tesař 88.
suchá jehla 17/50
v 19,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD V. Tesař 88.
litografie 10/45
v 13 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Alena Lomová 1996
kolorovaný lept, autorský tisk
v 23,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Veronika Palečková
dřevoryt 15/40
v 22,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Zd. Mézl
litografie
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD A Born
litografie
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD K. Lhoták
lept 3/4
v 7,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Beneš 48
dřevoryt, papír na papíru
v 9 ✕ š 14 cm
Signatura: neznačeno
lept 14/70
v 15 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Jiří Slíva, LD monogram J. S. č. 85 v tisu
dřevoryt, akvarel
v 14 ✕ š 17 cm
Signatura: PD F Horký
litografie
v 15 ✕ š 22 cm
Signatura: PD M Švabinský