suchá jehla, autorský tisk
v 22,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Škarohlíd 75
suchá jehla, autorský tisk
v 22,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Škarohlíd 75
suchá jehla, autorský tisk
v 22,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd 75
suchá jehla, autorský tisk
v 22,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd 75
monotyp
v 26 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Škarohlíd 62
mezzotinta, autorský tisk
v 17,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Zdenek Fuksa 71
mezzotinta, autorský tisk
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Zdenek Fuksa 71
barevná mezzotinta, autorský tisk
v 17,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Zdenek Fuksa 80
mezzotinta, autorský tisk
v 16,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Zdenek Fuksa 81
v 17 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Zdenek Fuksa 83
v 17 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Zdenek Fuksa 83
v 10 ✕ š 5,5 cm
Signatura: neznačeno
10 x dřevoryt
8 x 10 / 14,5 x 11,5 cm
Signatura: 9 x monogram KN v tisku
litografie 17/20
v 14,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 17/20
v 14 ✕ š 19 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 17/20
v 13,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 25/30
v 23 ✕ š 18 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 24/30
v 18,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 22/30
v 17,5 ✕ š 23 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 27/29
v 24,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský
litografie 4/28
v 18 ✕ š 25 cm
Signatura: PD M. Švabinský
5 x barevná litografie (2, 4, 6, 9/50)
v 29,5 ✕ š 41 cm
Signatura: 5 x PD Rotrekl 63
5 x linoryt 27/70
13,5 x 9,5 / 23 x 16,5 cm
Signatura: 4 x PD Antonín Střížek, monogram A. S. na obálce
8 x barevný lept, autorský tisk
10 x 6 / 22,5 x 15,5 cm
Signatura: 1 x monogram P. S., 7 x UD P. Sukdolák