barevná litografie 38/60
v 24,5 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Roučka
barevná litografie 31/130
v 24 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Jana Ondrušová-Wünschová 94
aktivní grafika
v 14,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 21,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský
v 9,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD V. Rabas
v 21,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD M. Švabinský, LD monogram MŠ 24 v tisku
barevná litografie
v 18 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Em. Ranný 31
v 25 ✕ š 20 cm
Signatura: LN W. Strang 1913 v tisku
v 20, ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Konůpek
v 27 ✕ š 21 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 27 ✕ š 22 cm
Signatura: PD F. Kobliha
2 x linoryt
v 22 ✕ š 34 cm
Signatura: 2 x PD Jaroslav Dvořáček 1938
v 29,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD A. Majer, monogram A. M. v tisku
mezzotinta
v 10,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD T. F. Šimon
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD monogram FB
v 24,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: LD Luža, PD J. Luža 1921 v tisku
v 30 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD K. Němec, monogram KN v tisku
lept 8/50
v 22,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Hayek 90
barevná litografie
v 17,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Em. Ranný 31
v 27 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD H. Dietrich
barevná litografie 12/47
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Roučka 76
kombinovaná grafická technika 3/5
v 37 ✕ š 51 cm
Signatura: LD Miloš Urbásek 1965
barevný linoryt 12/29
v 31 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Kokolia
barevná litografie 76/100
v 24 ✕ š 16 cm
Signatura: PD F. Gross