litografie
v 23,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
v 17 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
barevný linoryt
v 26,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček 1982, na rubu Ota Janeček 1982
barevná litografie
v 29 ✕ š 48,5 cm
Signatura: LD J. Chaver v tisku
barevná litografie 8/50
v 36 ✕ š 26 cm
Signatura: PD K. Moritz
litografie
v 31 ✕ š 19,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
barevná litografie
v 26 ✕ š 21,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 32 ✕ š 51 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 32 ✕ š 25 cm
Signatura: neznačeno
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš, Praha 1921, LD Vondrouš Praha 1921 in print
v 26 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Jan Rambousek
akvatinta 11/50
v 35 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD Čepelák
lept, kombinovaná grafická technika 56/100
v 27 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Čepelák
akvatinta II 6/50
v 37,5 ✕ š 51,5 cm
Signatura: PD Čepelák 1962, UD Ladislav Čepelák 1975 u dedikace
akvatinta, kombinovaná grafická technika 29/100
v 32,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Čepelák
tisk
v 25,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Volvovič 80
barevný lept 48/60
v 15 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Jana Kasalová 81
v 12 ✕ š 15 cm
Signatura: PD V.Zykmund, 60
v 12,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD K. Votlučka, LD K. Votlučka 32 v tisku
v 14,5 ✕ š 7,5 cm
v 12,5 ✕ š 7,5 cm
v 12 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD K. Votlučka, K. Votlučka 32 v tisku
v 9,5 ✕ š 8 cm
v 12,5 ✕ š 6,5 cm