akryl, plátno
100 x 130 cm
Signatura: na rubu
olej, plátno
145 x 120 cm
Signatura: PD Róna 99 VII., na rubu na blindrámu Jaroslav Róna 99
bronzová plastika
v. 35 cm d. 75 cm
2004
olej, pastel, sololit
90 x 60 cm
Signatura: na rubu V. Novák 2004
olej, plátno
155 x 200 cm
Signatura: UN A. Lamr 79
kombinovaná technika, koláž, kresba fixem, karton
39,5 x 27,5 cm
Signatura: PD Milan Grygar
akryl, plátno
334 x 82 cm
Signatura: na rubu F. Kyncl dezember 1980
novinová matrice, koláž, asambláž, barva, sololit
49,5 x 49,5 cm
Signatura: na rubu Eduard Ovčáček 1966