17 x 17 cm
Signatura: PD Vik, LN Vik - 33 v tisku
19 x 13,5 cm
Signatura: LD Vik - 31 v tisku
17,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Vik, Vik - 33 v tisku
litografie
17,5 x 12,5 cm
Signatura: PD ŠM 55 v tisku
barevná litografie
28 x 13 cm
Signatura: LD M. Vindišová 61., na rubu M. Vindišová
17,5 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
17,5 x 12 cm
Signatura: neznačeno
1898
originální barevná litografie,
145 x 98 cm
Signatura: sign. LD Mucha v tisku
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
kombinovaná technika, dřevo
100 x 49,5 cm
Signatura: sign. LD Oskar Pafka 1935, na rubu monogram PO 1935
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
plastika, patinovaná sádra
v. 63 cm
Signatura: sign. dole Horejc 23
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kresba uhlem, karton
62 x 50 cm
Signatura: sign. PD M. Švabinský 18/5 31
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1909
olej, plátno
141 x 248,5/196,5 x 275,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 3 000 000 Kč |
olej, lepenka
22 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD L Kuba 1925
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1915
olej, plátno
150 x 100 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1915
olej, plátno
100 x 120 cm
Signatura: sign. PD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1908
olej, plátno
90 x 108 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý 1908
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
1912
olej, jedlová deska
38,8 x 31,5 cm
Signatura: sign. PN Jan Zerzavý 1912
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
1904
olej, lepenka
40 x 29 cm
Signatura: sign. PD V Šp 04
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, překližka
33 x 25 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
akvarel, tuš, kvaš, běloba, karton
Signatura: sign. LN Jos. Lada
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
malba tuší
30 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD Josef Čapek 1931
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, lepenka
28 x 36 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
62,5 x 90,5 cm
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
enkaustika, olej, písky, plátno
26 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Lin. Procházková