28 x 21,5 cm
Signatura: PD Emil Wänke 1945
barevná litografie
32 x 24,5 cm
Signatura: LD V. Kubašta 45 v tisku
rytina
21 x 26 cm
Signatura: PD Henry Winkles v tisku
litografie
21 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
28,5 x 17,5 cm
Signatura: UD V. Komárek
2002
litografie 146/180
12,5 x 8 cm
Signatura: PD Jiří Bouda 02
linoryt / knižní obálka
16,5 x 12 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
18. stol.
mědirytina, kolorovaná
6 x 7,5 / 6 x 7,5 cm
Signatura: neznačeno
8,5 x 12 cm (výřez)
Signatura: PD J. Z., LN 9.IX.34 Camaret
1911
koláž, kvaš, karton
25 x 17,5 cm
Signatura: LD monogram PV
2. pol. 18. stol.
mědirytina
12,5 x 21 cm
Signatura: neznačeno
1911
koláž, kvaš, karton
25 x 17,5 cm
Signatura: UD monogram PV
13,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Reynek
12 x 8,5 cm
Signatura: monogram KPK 38 v tisku
13 x ofset, reprodukce fofografií
52 x 45 cm (papír)
Signatura: neznačeno
barevný ofset
36 x 26 cm
Signatura: PD Z. Burian v tisku
reprodukce
21 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
2015
olej, plátno
80 x 120 cm
Signatura: PD J. Spěváček 2015, na rubu Jan Spěváček 2015
olej, lepenka
34 x 41 cm
Signatura: PD Lojza Budík
????/2002
barevný ofset
46 x 33 cm
Signatura: PU Saudek, Saudek v tisku
olej, malířská lepenka
28 x 60,5 cm
Signatura: na rubu F. Jiroudek
????/2002
barevný ofset
46 x 31,5 cm
????/2002
barevný ofset
46 x 32,5 cm
Signatura: UD Saudek, PN Saudek v tisku
1913
malba tuší, karton
22,5 x 18,5 cm
Signatura: PD VŠ 013