olej, plátno
69 x 80 cm
Signatura: PD K. Schadt
lept 34/200
4,5 x 3,5 cm
Signatura: PD Jan Krejčí 76
barevná rytina 151/200
5,5 x 3 cm
Signatura: PD J. Švengsbír
olej, lepenka
47 x 62 cm
Signatura: PD Jan Spáčil
barevná rytina 132/200
5,5 x 4 cm
Signatura: D J. Švengsbír , Švengsbír v tiku
barevná rytina
5,5 x 3,5 cm
Signatura: D Švengsbír v tisku
suchá jehla 132/200
5 x 3,5 cm
Signatura: D Kamila Štanclová 1977
suchá jehla 130/200
5 x 3,5 cm
suchá jehla 12/100
4,5 x 3 cm
Signatura: D Jan Otava 1981
suchá jehla 12/100
5 x 3,5 cm
Signatura: D Jan Otava 1981
suchá jehla 97/150
4,5 x 3 cm
Signatura: D Karel Müller
suchá jehla 32/150
4,5 x 3 cm
Signatura: D Karel Müller
suchá jehla 49/150
5 x 3,5 cm
Signatura: PD E. Tomanová
suchá jehla 18/100
4,5 x 3 cm
Signatura: PD Ivan Strnad
suchá jehla 23/100
4,5 x 3 cm
Signatura: D Burant 81
suchá jehla 36/200
4,5 x 3 cm
Signatura: D Daniela Havlíčková 74
1914 (dřevoryt)
autorský ruční papír, dřevoryt
17 x 12 cm (11 x 6,5 cm dřevoryt)
Signatura: na kartonovém přebalu monogram JHK
lept 149/150
4,5 x 3 cm
Signatura: D Istler
lept 5/175
4,5 x 3 cm
Signatura: D Istler
lept 16/110
5 x 3,5 cm
Signatura: PD Istler
5 x 3,5 cm
Signatura: D Liesler 82
8 x 3,5 cm
Signatura: D Liesler 82
lept 173/200
4,5 x 3 cm
Signatura: PD P. Melan
lept 87/150
5 x 3,5 cm
Signatura: D J. Skřivánek 77