olej, plátno
72 x 94 cm
Signatura: PD A. Augusta
18,5 x 12 cm
Signatura: PD monogram AM v tisku
uhel, běloba
53 x 41 cm
2005
barevná litografie
8 x 13,5 cm
Signatura: UD Jiří Bouda 05
barevná litografie
13,5 x 8 cm
Signatura: UD Jiří Bouda 01
10,5 x 15 cm
Signatura: PD Konůpek
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signatura: PD V. Kozák
28 x 38 cm
Signatura: LD 28.12.63 Jaroslav Šváb
akvarel
38 x 51,5 cm
Signatura: PD Lukášek
1916
akvarel
38 x 48 cm
Signatura: PD Cyril Jančálek 1916
14,5 x 26,5 cm
Signatura: LN V Komárek
barevná litografie
15 x 11,5 cm
Signatura: UD René Hřebec
olej, překližka
50 x 66 cm
Signatura: LD F. Kotvald 41, na rubu Ferdinand Kotvald
2 x litografie
17 x 11,5 / 21 x 14,5 cm
Signatura: 2 x neznačeno
litografie
7 x 4,5 cm
Signatura: neznačeno
1910
olejová tempera, lepenka
48 x 64 cm
Signatura: na rubu Rudolf Bém 1910
lept 56/150
13 x 9 cm
Signatura: PD E. Tomanová
akvarel
33 x 47 cm (výřez)
Signatura: PD Ed. Milén 39
lept 7/75
49 x 40 cm
Signatura: PD Anna Khunová
olej, lepenka
69 x 99 cm
Signatura: PD F. H. Herink 36
13 x 8 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt 63/170
17 x 9 cm
Signatura: PD F Peterka
kombinovaná grafická technika 9/100
13,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Hořánek
akvarel, tuš
16 x 16 cm
Signatura: PD K, Křížek na rubu