barevný lept 23/60
5 x 3,5 cm
Signatura: D Daniela Havlíčková 76
tempera, běloba, karton
10 x 25,5 cm
Signatura: LD F. Emler
1918
7 x 7 cm
Signatura: PD P. Kotík 1918, LD Kotík v tisku
akvatinta
11,5 x 7 cm
Signatura: LD J S-Z v tisku
lept 103/200
4,5 x 3 cm
Signatura: PD Hašková 76
lept 19/120
5 x 4 cm
Signatura: PD V. Sivko 72
lept 106/120
5 x 4 cm
Signatura: PD V. Sivko 72
barevný lept 130/200
4,5 x 3 cm
Signatura: D Lesařová-Roubíčková 78
barevný lept 90/200
4,5 x 3 cm
litografie 99/100
5 x 3,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 82
litografie 100/100
5 x 3,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 82
4,5 x 3,5 cm
Signatura: UD J. Šerých 71
lept 34/170
5,5 x 4 cm
Signatura: PD J. Pileček 78
lept 18/200
4,5 x 3 cm
Signatura: D J. Pileček 85
5,5 x 4 cm
Signatura: UD Liesler
5,5 x 4 cm
Signatura: UD Liesler
lept 53/170
4,5 x 3 cm
Signatura: D O. Kulhánek 73
lept 126/150
5 x 3,5 cm
Signatura: PD K. Lhoták 1972
mědirytina 53/200
4,5 x 3 cm
Signatura: PD K. Zeman
sádrová plastika
v. 11,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná mědirytina
6 x 6 cm
Signatura: UD Karel Zeman
lept 185/200
4,5 x 3 cm
Signatura: D Daniela Havlíčková 74
barevná litografie 102/120
23 x 35 cm
Signatura: PD A Born
lept 32/200
4,5 x 3 cm
Signatura: D Daniela Hlavlíčková 74