litografie, lept 52/100
17 x 12 / 7 x 5 cm
Signatura: 2 x UD P. Melan
9,5 x 9 cm
Signatura: PD Karel Demel 74
kolorovaná pálená hlína
v. 80 cm
Signatura: D J. Obrovský 1930
1969, 1976, 1975
lept, 2 x linoryt (103/150)
9,5 x 8,5 / 16,5 x 7 / 15,5 x 8,5 cm
Signatura: 3 x UD Vaculka (69, 76, 75)
1963, 1975, 1968
1 x lept, 4 x linoryt
5,5 x 5,5 / 11 x 8 cm
Signatura: 4 x Vaculka (63, 75, 68)
bronzová plastika
v. 20,5 cm
Signatura: na plintě Jos. Mařatka
2 x lept, 1 x litografie
4 x 4 / 13 x 9 cm
Signatura: 1 x PD Jar. Vodrážka, 1 x PD J. Vodrážka
2008 - 2009
kombinovaná technika, koláž, kresba, plátno
60 x 60 cm
Signatura: na rubu Gerboc, na blindrámu Martin Gerboc 2008 - 2009
1982, 1979, 1986
3 x barevná litografie
7 x 12,5 / 9 x 19 / 7 x 11 cm
Signatura: 3 x UD Jiří Bouda (82, 79, 86)
1983, 1979, 1984
3 x barevná litografie
13,5 x 7,5 / 13 x 7 / 9 x 20 cm
Signatura: 3 x Jiří Bouda (83, 79, 84)
1986, 1987
2 x lept
15,5 x 6,5 / 8,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Bohumil Nečas, UD Bohumil Nečas
1988, 1984
2 x lept
9,5 x 8,5 / 12 x 6,5 cm
Signatura: 2 x UD Bohumil Nečas (88, 84)
bronzová plastika
v. 50 cm
Signatura: na plintě Milkov
1985, 1982
2 x lept
17,5 x 9 / 15,5 x 7,5 cm
Signatura: 2 x Bohumil Nečas (85)
olej, plátno
58,5 x 48 cm
Signatura: PD E. Nevan 40
1976, 1967, 1974
3 x barevná litografie (93/150)
5,5 x 11 / 8 x 5 / 9 x 14 cm
Signatura: 3 x K. Oberthor (76, 67, 74)
1965, 1963, 1976
litografie, 2 x barevná litografie (96/100)
9 x 12 / 9 x 5,5 / 4 x 5,5 cm
Signatura: 3 x UD K. Oberthor (65, 63, 76)
1984, 1985
reliéfní tisk, koláž / reliéfní tisk
10 x 25 / 15 x 10,5 cm
Signatura: 2 x Svobodovi v tisku
olej, plátno
53 x 60 cm
Signatura: PN V. Zykmund 47
1982, 1983
2 x reliéfní tisk (1 x skládaný papír v pouzdře)
10 x 13 / 9 x 20,5 cm
Signatura: Svobodovi v tisku, J + O Svobodovi v tisku
1977, 1975, 1980
3 x kombinovaná technika, karton
12 x 17 / 9 x 17,5 / 12,5 x 9 cm
Signatura: 3 x Jiří Tichý
1913 - 1914
olej, lepenka
28 x 22,5 cm
Signatura: PD monogram AP
4 x dřevoryt
10,5 x 5,5 / 3 x 4 cm
Signatura: 3 x Zd. Mézl
3 x dřevoryt (8/60, 2. stav 1/2, 8/59), 3 x hedvábný papír
16 x 11 / 15 x 10,5 cm
Signatura: 3 x PD Jiří Šindler