11,5 x 9 cm
Signatura: PD Josef Hodek
olej, plátno
36 x 39,5 cm
Signatura: PN A. Čermák
barevná litografie
14 x 21 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
37 x 23 cm
Signatura: PD monogram SB 1960
1980, 1988
3 x dřevoryt
19 x 9 / 8,5 x 10,5 cm
Signatura: D Houra, Houra 90, Houra 88, 2 x monogram MH v tisku
akvarel
74,5 x 55 cm
Signatura: LD M. Netík 60.
3 x barevná litografie
20,5 x 10 / 19,5 x 10 cm
Signatura: 3 x D Knobloch
25 x 14 cm
Signatura: UD V Komárek
olej, plátno
62 x 30,5 cm
Signatura: UD M. Netík 82
14 x 9,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
barevný fix, karton
32 x 49,5 cm (výřez)
Signatura: PD Rudol Němec 69
olej, plátno
66 x 71 cm
Signatura: PD monogram OP 1995
10 x 7,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný 65
60 x 44 cm
Signatura: UD VPolívka
barevná litografie
14,5 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
50 x 59 cm
Signatura: LD J. H. Pavlíček
2000
lept 16/75
8 x 6 cm
Signatura: PD M. Blabolilová
lept 61/100
7,5 x 5 cm
Signatura: PD M. Blabolilová
olej, lepenka
34 x 50 cm
Signatura: PD John
19 x 8,5 cm
Signatura: UD B Krátký 61
olej, překližka
20 x 25,5 cm
Signatura: PD Šourek F.
barevná litografie 56/100
21 x 16 cm
Signatura: UD Zábranský, PD 1981
olej, lepenka
20 x 30 cm
Signatura: PD Lukášek
1988, 1995, 1990, 1989
4 x litografie 71/130, 48/135, 69/150, 82/150
10,5 x 7,5 / 10,5 x 5 cm
Signatura: 4 x UD Jiří Kubíček s datací