olej, plátno
89 x 94 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 67
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
enkaustika, překližka
150 x 96 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |