kresba tuší, karton
42 x 32,5 cm (výřez)
Signatura: PD P. K. 30./IV. (datace nečitelná)
kresba tuší, tužka, karton
9 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, běloba, papír
30 x 20 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
16,5 x 9 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
9,5 x 20,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
67 x 51 cm
Signatura: LD Karel Toman 43
kresba tuší, tužka, karton
18 x 11 cm
Signatura: neznačeno
1952
olej, plátno, překližka
50 x 70 cm
Signatura: PD Karel Podlipný 1952
kresba tuší, tužka, papír
10 x 18 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, karton
29 x 26 cm
Signatura: PD O Bubeníček
olej, plátno
50 x 66 cm
Signatura: PD Malinovský 96
olej, malířská lepenka
50 x 66 cm
Signatura: PD Jan Spáčil Harrachov 1927
olej, lepenka
52 x 63 cm
Signatura: LD nečitelná
olej, plátno
85 x 56 cm
Signatura: LD L. Hlávka 26
vaječná tempera, malířská lepenka
35,5 x 25 cm
Signatura: LN 53 Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
1951
olej, plátno
38,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. LD Jan Kotík
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
34,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD Tikal 58
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
60. léta 20. s
asambláž, koláž, deska
95 x 46,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, olej, laky, deska
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD Istler 63
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
originální grafický list, karton
81 x 58,5 cm
Signatura: sign. LD V. Boudník 1957
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
monotyp, karton
33,5 x 21 cm
Signatura: sign. LD V. Boudník 15. 9. 62
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
komb. grafická technika, monotyp, karton
38,5 x 23,4 cm
Signatura: sign. UD V. Boudník 5. 9. 63
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, monotyp, karton
35,3 x 26,6 cm
Signatura: sign. UD Istler 61
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, karton
90,5 x 54 cm
Signatura: sign. UD Aleš Veselý 66, na rubu Aleš Veselý 13.8.1966