kresba tuší, pastel, karton
31 x 18 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 45
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
14,5 x 19 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 32
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
25 x 21 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 2. VIII. 45
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
lept, autorský tisk
24 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 44
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
26 x 20 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kombinovaná technika, kresba tužkou
23 x 34 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 67
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
1913
barevná mědirytina
22 x 14 cm
Signatura: sign. LD Kupka v desce, PD 1913 v desce, PD pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kresba tužkou, pastelky, papír
20 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD pozůstalostní slepotiskové razítko
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, pastel, tužka, karto
24,5 x 34 cm (výřez)
Signatura: sign. PD F. Gross, PN 12. 1. 72
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba tužkou, pastel
35,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. na rubu Tikal
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
barevné křídy, karton
64 x 48 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Géza. Szobel
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
85,5 x 121 cm
Signatura: sign. PD Fr. Malý 68
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
prostříhávaný papír, koláž, karton
29,5 x 23 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 88
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
kolážovaný objekt
v. 14 cm
Signatura: sign. zespodu J Kolář 72
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
26,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD Klápště 94
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
47,5 x 81 cm
Signatura: sign. PD Klápště 80
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
92 x 73 cm
Signatura: sign. LD M. Klvaňa 68, na rubu M. Klvaňa 68
1969 - 1970
olej, malířská lepenka
28 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD Janeček, na rubu Ota Janeček 1969 - 70
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
46 x 54 cm
Signatura: sign. PD J. Paur 76
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
koláž, kresba tužkou, fixem, karton
90 x 66 cm
Signatura: sign. PD V. Janoušková 87
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
litografie, karton
39,5 x 30 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Sklenář 62
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kombinovamná technika, karton
28,5 x 19 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Sklenář
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kombinovaná technika, pastel, akvarel
15 x 27 cm
Signatura: sign. UD Sklenář 1980
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
litografie, podtisk, ruční papír 11/20
23,5 x 35 (32,5 x 43) cm
Signatura: sign. UD Sklenář 66