45,5 x 32,5 cm
Signatura: PD Jožka Baruch, B v tisku
barevná litografie
29 x 38 cm
Signatura: PD Roučka
37,5 x 28 cm (výřez)
Signatura: LN Grunt
kresba fixem, karton
20 x 40 cm
Signatura: UD Aleš Lamr 84
olej, lepenka
30 x 40 cm
Signatura: PD Lukášek
originální fotografie
18 x 24 cm
Signatura: na rubu autorským razítkem
olej, lepenka
48 x 60 cm
Signatura: PD E. Weirauch 60
kresba tuší, karton
14 x 9,5 cm
Signatura: LD K
olej, plátno
38 x 55 cm
Signatura: LD Kubišta 1930
suchá jehla, pastel 11/21
8,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Boštík
suchá jehla 1/22
11 x 11 cm
Signatura: PD Boštík 68
olej, lepenka
55,5 x 72,5 cm
Signatura: LD J. Hlavsa
suchá jehla, pastel 19/22
11 x 10,5 cm
Signatura: PD Boštík 68
olej, plátno
50 x 45 cm
Signatura: LD K. Kovaříková
8,5 x 9 cm
Signatura: PD Boštík 65
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signatura: PD B. Čáp
21 x 16 cm (výřez - ovál)
Signatura: PD L. Ochr.
barevný pastel
39 x 25,5 cm (výřez)
Signatura: PD Matal - 71
suchá jehla 8/21
9 x 8,5 cm
Signatura: PD Boštík
9,5 x 6 cm
Signatura: RD K v tisku
9,5 x 6 cm
Signatura: PD K v tisku (špatně znatelné)
29 x 20 cm (výřez)
Signatura: PD Coubine
9,5 x 7 cm
Signatura: LD Feininger
29,5 x 21 cm
Signatura: UD Tichý 44