olej, plátno
145 x 110,5 cm
Signatura: sign. PD Róna 84
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
2002
olej, plátno
155 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Nikl 2002, na blindrámu Petr Nikl 2002
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, tužka, akvarel, karton
45 x 62,5 cm
Signatura: sign. na rubu Kovanda
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
2008
olej, plátkové zlato, plátno
70 x 95 cm
Signatura: sign. PD M. Kunc 2008
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
2010
akryl, sololit
125 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Blabolilová, MB 010
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, překližka
139 x 107,5 cm
Signatura: sign. PD Kroča
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
2009
akryl, olej, plátno
105 x 160 cm
Signatura: sign. na rubu Pastrňák 2009
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2009
email, asambláž, korálky, flitry, plátno
140 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu PISI 09
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
2008
akryl, džínovina
145 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Matoušek. 08
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
2009
kombinovaná technika, koláž, kresba, plátno
150 x 200 cm
Signatura: sign. na rubu IV.-V. 2009 Martin Gerboc
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
akryl, plátno
260 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Petrbok 1999
2011 - 2015
polyesterový laminát, ocelová konstrukce
v. 255 cm
Signatura: sign. JK 2015
2012
akryl, plátno
120 x 150 cm
Signatura: sign. ze strany Petr Kvíčala PK No. 22 2012 Mopti
kvaš, plátno, lepenka
30,5 x 33 cm
Signatura: LN Jánuš Kubíček, na rubu Jánuš Kubíček / 1965
kvaš, tempera, lepenka
20,5 x 25,5 cm
Signatura: PD Hliněnský
akryl, sololit
45 x 32 cm
Signatura: PD Malát - 96, na rubu Malát - 96
suchá jehla 35/100
5 x 3,5 cm
Signatura: PD L. Hanka 90
15,5 x 10 cm
Signatura: UD Hořánek 88
21 x 12 cm
Signatura: UD Liesler
pastel, plátno na lepence
19,5 x 32 cm
Signatura: LD Janeček 67
2 x ocelorytina 70/100, 81/100
7,5 x 5 / 7,5 x 6 cm
Signatura: 2 x UD sc J Herčík
2 x linoryt
8,5 x 7,5 cm
Signatura: 2 x PD Ota Janeček
olej, malířská lepenka
26 x 42,5 cm
Signatura: PN Janča
litografie 185/200
13,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Emil Kotrba 1971