29,5 x 21 cm
Signatura: UD Tichý 44
akvarel, karton, ovál
44,5 x 35,5 cm
Signatura: PD Raymond Lynde
barevný pastel, karton
34 x 52 cm (výřez)
Signatura: PD monogram MB
46 x 62 cm (výřez)
Signatura: PD Vojt. Sedláček 34
reprodukce
12 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
12 x 16,5 cm
Signatura: UD V Komárek 68
reprodukce
19 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, karton
44 x 56 cm (výřez)
Signatura: LD M. Holý 34
barevná ocelorytina
16,5 x 9 cm
Signatura: PD Švengsbír v tisku
suchá jehla 87/100
17,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Ivan Strnad 76
olej, plátno
61 x 54 cm
Signatura: PD K. Souček 80
31 x 19,5 cm
Signatura: UD Tichý 41
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signatura: PD V. Kozák
14 x 28 cm
Signatura: UD Tichý 42, LD monogram T v tisku
dřevoryt 114/200
17,5 x 12,5 cm
Signatura: UD V Komárek
litografie
5,5 x 9 cm
Signatura: PD J. Sůra na paspartě, J. S. 45 v tisku
1930 - 1935
bronzová plastika 1/IV
v. 42 cm
rytina
20 x 25,5 cm
Signatura: PD Henrx Winkles v tisku
21 x 15,5 cm
Signatura: PD Ant. Majer, A. M. v tisku
litografie, autorský tisk
22,5 x 11 cm
Signatura: PD Křišta 76
olej, plátno
92 x 92 cm
Signatura: PD Macků 91
litografie, autorský tisk
49,5 x 29,5 cm
Signatura: PD F. Gross 46
malba tuší
27 x 17 cm
Signatura: LD Z 28
kombinovaná grafická technika
20,5 x 14,5 cm
Signatura: LN Anderle