olej, plátno, lepenka
50 x 40 cm
Signatura: LD Bedřich Horálek 1937
48,5 x 58,5 cm
Signatura: PD J. Sosnovec
barevná litografie, autorský tisk
47,5 x 28 cm
Signatura: PD A Born
barevná litografie 38/95
49 x 65,5 cm
Signatura: PD A Born
barevný lept 10/50
42,5 x 23 cm
Signatura: PD J. Čermáková
2010
akryl, plátno
260 x 120 cm
Signatura: LD Petrbok 2010
barevné křídy, sametový papír
31 x 46 cm
Signatura: PD Kurovský
barevný lept 61/70
66 x 49,5 cm
Signatura: UD Anderle
2008
akryl, džínovina
145 x 80 cm
Signatura: na rubu Matoušek. 08
barevná serigrafie 27/100
48 x 48 cm
Signatura: UD Urbásek
2009
email, asambláž, korálky, flitry, plátno
140 x 110 cm
Signatura: na rubu PISI 09
barevná serigrafie 9/90
70 x 56 cm
Signatura: PD Urbásek 75
olej, plátno
145 x 110,5 cm
Signatura: PD Róna 84
olej, tuš, uhel, plátno
100 x 88 cm
Signatura: UN Jánuš Kubíček 1975
suchá jehla, lept 23/40
72,5 x 51,5 cm
Signatura: UD Anderle
1970 - 1978
3 ks akryl, plátno, PVA fixativ
3 ks 53 x 53 cm
Signatura: 3 x na rubu Jan Kubíček
36 x 30 cm
Signatura: PD Jandová 67
lept (vykrývané saze)
38,5 x 35 cm
Signatura: PD Ille 64
olej, lepenka
31,5 x 25 cm
Signatura: PD F. Gross
11,5 x 26 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták
reprodukce 13 fotografií / 12 listů
12,5 x 13,5 / 27 x 20,5 cm
Signatura: vše signováno v tisku
akryl, plátno
91,5 x 115 cm
Signatura: UD A. Lamr 78
olej, plátno
90 x 73 cm
Signatura: PD K. Souček 74
9,5 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno