barevná litografie
19,5 x 25 cm
Signatura: PD C Bouda, LD CB v tisku
reprodukce kresby
14 x 32,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
11 x 8,5 cm
Signatura: UD Jan Zrzavý
25 x 20 cm
Signatura: PD Mžykovi v tisku
barevný ofset
10 x 9,5 cm
Signatura: UD Boštík
11 x 9 cm
Signatura: neznačeno
13 x barevný ofset
13 ks 35 x 28 cm
Signatura: 1 x LD Jos. Lada v tisku
12 x barevný ofset
12 ks cca 26 x 35 cm
Signatura: 12 x Josef Čapek v tisku
lept 1/50
37,5 x 42 cm
Signatura: PD Jan Otava 1981
lept 11/100
30 x 42,5 cm
Signatura: PD Jan Otava 1980
lept 9/100
30 x 42 cm
Signatura: PD Jan Otava 1981
lept 12/100
29,5 x 42 cm
Signatura: PD Jan Otava 1981
lept 2/30
24,5 x 35,5 cm
Signatura: PD Jan Otava 1979
litografie
22 x 32 cm
Signatura: neznačeno
litografie
25,5 x 36,5 cm
Signatura: PD monogram O.K. v tisku
24,5 x 32,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
26,5 x 38,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tužkou, akvarel, karton
15,5 x 31,5 cm
Signatura: LD nečitelný monogram s datací 57
barevná litografie 12/50
31 x 22 cm
Signatura: PD A Born
15 x 11,5 cm
Signatura: UD Boštík
kresba kuličkovým perem
10,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Boštík
konec 40. let 20. stol.
23 x 14,5 cm
Signatura: PD Boštík
dekalk
14,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
1996 / 1956
reprodukce, tisk
15,5 x 18 cm
Signatura: PD Krizek 56 v tisku