olej, plátno
85,5 x 105 cm
Signatura: sign. LD G Macoun
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70cm
Signatura: sign. PD F. Tiele
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 71 cm
Signatura: sign. PD Jos. Procházka
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
30 x 40 cm
Signatura: sign. LD Rom. Havelka
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
75 x 64 cm
Signatura: sign. LD Erdélyi
Vyvolávací cena: | 700 000 Kč |
olej, lepenka
24 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, lepenka
30,5 x 42 cm
Signatura: sign. LD B. Dvorský
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
1918
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš 18
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
60 x 44 cm
Signatura: sign. PD F. Matoušek, na rubu F Matoušek
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
59 x 49 cm
Signatura: sign. PD Fr. Srp 1931
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, překližka
45,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp 34
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
32 x 47 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Fr. Srp 28
olej, plátno na desce
33 x 41,5 cm
Signatura: sign. PN V. Beneš
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
40,5 x 96 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 42
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
akvarel, kvaš, tempera, vrypy
60,5 x 43 cm (výřez)
Signatura: sign. PD K. Souček 60
olej, plátno
79,5 x 62 cm
Signatura: sign. PD Souček
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
65,5 x 50 cm
Signatura: sign. LD Souček 33
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1922
barevný pastel, hedvábný papír
46 x 42 cm (výřez)
Signatura: sign. PD František Tichý 12 / IV. 22
perokresba, sepie, ruční papír
29 x 20 cm
Signatura: sign. PD Tichý 35
37 x 47 cm
Signatura: sign. na rubu Jos. Šíma
kresba uhlem
27,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD G
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
40 x 27 cm (výřez)
Signatura: sign. PD J. Kotík 42
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
kresba tuší, pastel, lavírovaný pastel
15,5 x 13,5 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 44
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |