litografie č. 129
27 x 40,5 cm
Signatura: PD Vojtěch Štolfa 55.
litografie č. 116
23 x 19 cm
Signatura: PD V. Zykmund 55.
litografie
15 x 12,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
24 x 15 cm
Signatura: PD B. Lacina
litografie
42 x 26 cm
Signatura: PD F. Doubrava, monogram FD v tisku
1972-73
7 x linoryt
20,5 x 14 / 32 x 25 cm
Signatura: 6 x signováno
barevná litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
barevná litografie 1/100
39,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 72
20,2 x 14,8 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 47, monogram HF v tisku
6 x kombinovaná grafická technika 113/200
3 ks 21 x 12 cm 2 ks 4,5 x 3 cm 1 ks 7 x 4,5 cm
Signatura: 3 x Liesler 87
23,5 x 16 cm
Signatura: PD K, na rubu Křížek
8 x mědirytina 5/200
8 ks 17 x 11 cm
Signatura: 8 x PD K Svolinský
3 x barevná litografie142/200
27 x 20,5 / 23,5 x 18,5 cm
Signatura: 3 x ABorn
1977/1984
14 x ofset
14 ks 28,5 x 20,5 cm
Signatura: vše signováno v tisku
6 x dřevoryt
21 x 14 / 12,5 x 7 cm
Signatura: vše signováno
3 x lept 87/200
3 ks 15,5 x 10,5 cm
Signatura: 3 x PD Ota Janeček
3 x lept 193/200
3 ks 10,5 x 7,5 cm
Signatura: 3 x PD K. Lhoták
9 x kombinovaná grafická technika 52/200
9 ks 5 x 5,5 cm
Signatura: 9 x PD Anna Khunová
litografie 7/33
13 x 18,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský
litografie
18,5 x 15,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský, UD květen 1929 MŠvabinský v tisku
litografie 3/30
11 x 15 cm
Signatura: UD MŠvabinský 1928
litografie 3/30
11 x 15,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský 1928
litografie 4/30
14 x 17,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský
litografie 4/30
18 x 14 cm
Signatura: PD MŠvabinský