3 x litografie (80/100)
18 x 9,5 / 19 x 9,5 / 13,5 x 8 cm
Signatura: PD Dvořáček, 2 x Jar. Dvořáček
2 x barevný lept (24/30, 31/40)
9,5 x 18 / 13 x 10 cm
Signatura: UD Tyxa Jaroslav, Jaroslav Tyxa
reliéf, akryl, ruční papír
104 x 78 cm
Signatura: na rubu F. K. 92
barevná serigrafie 47/100
61 x 61 cm
Signatura: PD Lohse
barevná serigrafie 47/100
61 x 61 cm
Signatura: PD Lohse
barevná serigrafie, polystyrolová deska 53/125
37 x 35,5 cm
Signatura: na rubu na štítku Günter Fruhtrunk 1972
kombinovaná technika, kvaš, tempera, křídy, pastel, karton
53 x 48,5 cm
Signatura: UD JK 84
1998 - 2002
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: na rubu Pastrňák 1998-2002
akvarel, tuš, karton
73 x 51 cm
Signatura: UD A. Lamr 79
olej, plátno
55 x 60 cm
Signatura: LD Vašíček 85
akvarel
30,5 x 24 cm (výřez)
Signatura: PD monogram slepotiskovým razítkem MR, na rubu 27. července 77
barevná litografie 8/4
25,5 x 21 cm
Signatura: PD Michal Ranný, LD 1971
barevná litografie 12/12
35 x 29,5 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71.
barevná litografie, zlacený slepotisk 14/20
58,5 x 77 cm
Signatura: UD Milan Kunc 1991
kresba tužkou, pastel
35,5 x 23,5 cm
Signatura: na rubu Tikal
barevný dřevoryt, 3 x dřevoryt
8,5 x 11 / 7,5 x 12,5 cm
Signatura: UD 3 x Tyxa Jaroslav (85), Jaroslav Tyxa
kresba tužkou, pastelky, papír
20 x 29,5 cm
Signatura: PD pozůstalostní slepotiskové razítko
1979 - 1999
autorský ruční papír z vlastního grafického listu
22 x 16,5 cm
Signatura: na kartonové podložce monogram JHK
kombinovaná technika, kresba tužkou
23 x 34 cm (výřez)
Signatura: PD Fr. Hudeček 67
1979 - 1999
autorský ruční papír z vlastního grafikého listu
31,5 x 23,5 cm
barevný linoryt 24/30
9 x 8,5 cm
Signatura: PD Křížek 58
21,5 x 15 cm
Signatura: UD F. Peterka 1987
26 x 20 cm
Signatura: neznačeno
25 x 21 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 2. VIII. 45