kresba tuší, tužka, kuličkové pero, karton
10 x 5,5 cm
Signatura: PD u přípisu Sau
15 x 21,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, kuličkové pero, papír
9,5 x 13 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, papír
13 x 12 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, běloba, papír
11 x 25,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, papír
14,5 x 18 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
21 x 16 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
21,5 x 13 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, běloba, karton
20,5 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
12 x 17 cm
Signatura: LD Vojt. Sedláček 50
15,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, papír
15 x 9 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, papír
16,5 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
30 x 23 cm
Signatura: PD V. Silovský
kresba tuší, tužka, karton
12,5 x 6,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
22 x 26 cm
Signatura: nezačeno
ocelorytina
19,5 x 25,5 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla, autorský list
30 x 19,5 cm
Signatura: PD Aleša Vaic
linoryt 67/200
23 x 33,5 cm
Signatura: PD Fr. Hora 99
barevná litografie
17 x 9 cm
Signatura: UD Liesler 87
11,5 x 8,5 cm
Signatura: PD V. Röhling
2002
linoryt 52/200
22,5 x 33,5 cm
Signatura: PD Fr. Hora 02
linoryt 52/200
23,5 x 33,5 cm
Signatura: PD Fr. Hora 01
10 x 11,5 cm (výřez)
Signatura: neznačeno