1995, 1975
barevná litografie 11/100, dřevoryt 19/30
15 x 9,5 / 13,5 x 7,5 cm
Signatura: LD Jeňýk Pacák 95, UD Jeňýk 75
1995, 1991, 1996
litografie 85/130, 64/110, dřevoryt 15/50
7,5 x 10,5 / 14,5 x 10,5 / 10,5 x 14,5 cm
Signatura: 3 x UD Jiří Kubíček (1995, 1991, 1996)
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: PD nečitelná 1935
3 x dřevoryt
13 x 8 / 2 ks 20,5 x 12,5 cm
Signatura: 3 x UD V. Kotasová
1968, 1970, 1961
3 x linoryt
12 x 8 / 17,5 x 8,5 cm
Signatura: Vaculka 68, Vaculka 70, V. Vaculka 61
olej, lepenka
24 x 30,5 cm
Signatura: PD Frank L. Eman
litografie
26,5 x 18,5 cm
Signatura: PD Baránková 94
akvarel, karton
29 x 26 cm
Signatura: PD O Bubeníček
kresba tužkou, karton
18 x 33 cm
Signatura: PD Veris Paris 33
akvarel
51 x 67 cm
Signatura: LD Karel Toman 43
18,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
15,5 x 9,5 cm
Signatura: PN A Born
olej, lepenka
52 x 63 cm
Signatura: LD nečitelná
litografie 105/200
20 x 9,5 cm
Signatura: PD A. Fuchs
dřevoryt 2/6
22 x 15 cm
Signatura: PD F. Hodonský 2001
lept č.28
16,5 x 12 cm
Signatura: PD J. Janicek 72
olej, malířská lepenka
50 x 66 cm
Signatura: PD Jan Spáčil Harrachov 1927
olej, plátno
30 x 50 cm
Signatura: neznačeno
grafický list, autorský tisk 20/100
23 x 67,5 cm
Signatura: UD Hořánek 65
barevná litografie, autorský tisk
19,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Kadrnožka 84
barevná serigrafie, autorský tisk 14/15
42 x 42 cm
Signatura: PD F. Kyncl 1987
barevná litografie
13,5 x 9,5 cm
Signatura: UD Krs
olej, plátno
60 x 58 cm
Signatura: PD Aug. Němejc
7,5 x 10 cm
Signatura: PD J. Lehoučka, LD XII. 85