14 x lept 95/200
v 45 ✕ š 35,5 cm
Signatura: 14 x různě
akvarel
v 31,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD monogram W. N.
olej, lepenka
v 35,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Jiroudek
olej, lepenka
v 24 24 ✕ š 69 cm
Signatura: PD Veris
olej, lepenka
v 74 ✕ š 101 cm
Signatura: PD Švec 97, na rubu Vladimír Švec / 1997
fotografie
v 18 ✕ š 19 cm
suchá jehla, ruční papír 20/30
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Jiří John 1967, na rubu razítko pozůstalosti autora a podpis manželky
v 32 ✕ š 21,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk
v 48 ✕ š 32 cm
Signatura: LD monogram CB v tisku
kresba tužkou, akvarel
v 21 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LD monogram AK, na rubu razítko pozůstalosti autora
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 15/20
v 36,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
v 15 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
v 25,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD nečitelná, 1919 v tisku
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Olena Kulczycka, LD monogram v tisku
v 7,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
originální černobílá fotografie, papír na kartonu
v 24,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 25 ✕ š 18 cm
Signatura: PD M Švabinský v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: neznačeno
v 22 ✕ š 26 cm
Signatura: PD J. Stretti-Zamponi, LD J. Stretti-Zamponi 1910 v tisku
barevný lept 58/100
v 33 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD K. Ondreička 82
v 31 ✕ š 24 cm
Signatura: PD K. Hojden - 1936
barevný grafický list, papír na lepence
v 26 ✕ š 25,5 cm
Signatura: neznačeno
v 15,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: LD Callot Fec. zrcadlově v tisku