barevná litografie
v 27,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: neznačeno
1941 / 1978
barevný ofset
v 27 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Jos. Lada 41. v tisku
3 x dřevoryt
23,5 x 35 / 29,5 x 19,5 cm
Signatura: PD K. Štěch, A. Majer, Mašek V.
v 25,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Jar. Vodrážka
v 20 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD V Silovský
litografie
v 22,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD M. Kazdová
2 x barevná litografie
32,5 x 25 / 32,5 x 25 cm
Signatura: UD N. Synecká, LD Olga Čechová
lept 35/60
v 11 ✕ š 7 cm
Signatura: PD V. Pokorný
dřevoryt, linoryt
21 x 14,5 / 17 x 12,5 cm
Signatura: UD L. Rusek 1970, UD L. J. Kašpar
2 x dřevoryt
27 x 19 / 15 x 12 cm
Signatura: PD A. Juračková 94, PD Irena Melecká
barevná serigrafie
v 24 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Valter K.
barevná litografie 31/150
v 24 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Zábranský, PD 1984
v 24 ✕ š 33 cm
Signatura: PD monogram DM 83, na rubu Daisy Mrázková 1983
akvarel
v 27 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD J Obrovský
barevná litografie, autorský tisk
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Otto Stritzko 80
litografie
v 22 ✕ š 17 cm
Signatura: LD Krs
lept, ruční papír 31/50
v 20 ✕ š 18 cm
Signatura: PD K. Šafář
barevná litografie 13/20
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD A. Lamr 83
kresba tužkou, tuší
v 36 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PN monogram JU 28
v 31,5 ✕ š 31 cm
Signatura: LD monogram L. K. 97, na rubu 1997 Ludvík Kundera
kombinovaná technika, grafit
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD 11. 12. 010 M. Šnajdr
lept 2/150
v 23,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD K. Válová 92
barevný ofset 19/50
v 35 ✕ š 47 cm
Signatura: PD D. Fischer 76
barevný ofset 46/150
v 32,5 ✕ š 46 cm
Signatura: PD Ivan Exner 2003