linoryt, akvarel
v 58,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD V. Jarcovják, LD 1960
kombinovaná grafická technika
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: PU D. Chatrný
papírotisk
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Boška Ji.
akvatinta, autorský tisk 9/25
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Pavla Aubrechtová 1988
grafický list 94/200
v 14 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD V. Sivko
v 15,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel
barevná serigrafie
v 15 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Jos. Hampl 70
v 9 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Z. Hušková
kombinovaná technika, papír na kartonu
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: D Mirek Kaufman 2016
v 22,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Vašíček 86
v 11,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Feigl
barevný linoryt 5/29
v 10,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Mühlbauer
v 16 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD F. Engelmüller 1905 v tisku
koláž, kresba tuší
v 20,5 ✕ š 29 cm
Signatura: LN Witz, na rubu K. Trinkewitz
suchá jehla, kolorovaná 18/20
v 13,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD F Ketzek
v 15,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD V. Röhling
suchá jehla 33/100
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Tomáš Hřivnáč 2012
grafický list
v 13 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD Tomáš Bím
suchá jehla 17/70
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Klápště 96
barevný lept, ruční papír
v 19,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD Istler
barevná serigrafie
v 19 ✕ š 26 cm
Signatura: UD Jankovič
11 x 19,5 cm / 21x 30 cm list
Signatura: PD J Vaněk
kombinovaná technika, karton, plátno
v 70 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Serpan, na rubu Serpan / 1973
bronzová plastika
v 135,5 cm
Signatura: dole Zívr 47