barevná litografie
v 12 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD K. Lhoták 82
v 9 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
v 13,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, sololit
v 32 ✕ š 49,5 cm
Signatura: LD Jan Jílek 61
olej, překližka
v 30,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD J. Jílek 43
olej, plátno
v 73 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Jan Jílek 48
olej, překližka
v 32 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Jan Jílek 58
olej, plátno
v 50 ✕ š 65 cm
Signatura: PD M. Krasický
olej, lepenka
kombinovaná technika, alchymáž, froasáž
v 35 ✕ š 25 cm
Signatura: UD monogram LN 29. 8. 73
akvarel, karton
v 63 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Konůpek 29
akvarel, pastel, tuš
v 44 ✕ š 30 cm
Signatura: PD monogram KPK 42
kresba fixem
v 15 ✕ š 22 cm
Signatura: PD monogram 1985
kresba fixem
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: UD monogram 1984
lept, autorský tisk
v 10,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Alois Pitermann, UD autorské slepotiskové razítko
lept, autorský tisk
v 8,5 ✕ š 15 cm
dřevoryt 23/200
v 16,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD V. Tesař 92
v 13 ✕ š 13 cm
Signatura: UD Zd. Mézl
barevná litografie 23/150
v 22 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD K. Vysušil 92
kresba pastelkou
v 28,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Niederle
barevná serigrafie 23/190
v 25,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Eva Vlasáková 92
barevná litografie 28/100
v 22 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Kateřina Vítečková 1992
barevná litografie
v 15,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Michaela 1991
lept, autorský tisk
v 8,5 ✕ š 15 cm