nástěnný objekt, glazovaná pálená hlína
v 11,5 ✕ š 9 ✕ h 2 cm
Signatura: uprostřed Kutálek
reliéf, pálená hlína
v 24 ✕ š 17 cm
Signatura: LD monogram F. B. 1925.
kombinovaná technika, stříkaná barva, tuš
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram LN 6. 11. 64
akvarel, lept
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Istler 94
kombinovaná technika, koláž, pastel
v 10,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Pad 2014
akryl, sololit
v 26 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD monogram D., na rubu monogram D. 92 - 5.
barevný lept, akvatinta 125/200
v 47,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Eva Hašková
v 24,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD P. Kotík
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Klápště 94
suchá jehla 6/20
v 29,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Klápště 80
suchá jehla 6/20
v 39,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Klápště 75
suchá jehla 19/30
v 46 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Klápště 89
v 16,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Klápště 93
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Klápště 98
suchá jehla 20/20
v 39,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Klápště 97
suchá jehla 12/20
v 39,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Klápště 82
olej, plátno
v 45,5 ✕ š 65,5 cm
Signatura: PD F Jiroudek
olej, plátno
v 75 ✕ š 107 cm
Signatura: PD V. Trafil 49
kvašová běloba
v 20,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD nečitelná
kvašová běloba
v 20,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD nečitelná
v 64,5 ✕ š 49 cm
litografie 8/30
v 36,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Tamchyna
litografie
v 46 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD F Cremer 56
olej, plátno
v 80 ✕ š 110 cm
Signatura: PD M. Šťastná