olej, sololit
v 52,5 ✕ š 40 cm
Signatura: LD Ot Nejedlý
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, jedlová deska
v 38,8 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PN Jan Zerzavý 1912
Vyvolávací cena: | 2 200 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
grafit, sepiová čerň, plátno
v 35 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Zrzavý 1932
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
v 62 ✕ š 46,5 cm
Signatura: LD Emil Filla
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
bronzová plastika
v 146 cm
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
v 27 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD Emil Filla 28.
Vyvolávací cena: | 3 000 000 Kč |
kresba uhlem, papír
v 27 ✕ š 20,8 cm
Signatura: UD Kupka
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
bronzová plastika
v 32,5 cm
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
bronzová plastika
v 36 cm
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
kresba tuší, vernis mou, hedvábný papír
v 46 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Šíma 927
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
bronzová plastika
v 48 cm
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kolem r. 1930
kvaš, akvarel, papír
v 30,5 ✕ š 19,8 cm
Signatura: PD Kupka, na rubu autorké razítko Kupka
Vyvolávací cena: | 1 400 000 Kč |
olej, plátno
v 54,5 ✕ š 65 cm
Signatura: LD Kars
Vyvolávací cena: | 460 000 Kč |
bronzová plastika
v 41 cm
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kvaš, akvarel, karton
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: LD Kupka
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
v 24,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD H Laurens, LD monogram HL v tisku
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, tuš, karton
v 27,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Endre Nemes 35
olej, sololit
v 28 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Jan Smetana
litografie 55/100
v 35 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý