6 x lept 7/90
v 8,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: 6 x PD K. Šafář
v 15 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD 1970 N. Synec
litografie
v 9 ✕ š 5,5 cm
Signatura: D monogram V. S 1948 v tisku
v 16,5 ✕ š 13 cm
Signatura: UD Ivan Strnad
dřevoryt, autorský tisk
v 13,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD V Silovský
v 13,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD J. Severová, LD 1970
v 15,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Arno Nauman
kombinovaná grafická technika
v 18 ✕ š 12,5 cm
Signatura: UD Jan Mentlík 71, PD Jan Mentlík 1971 v tisku
v 15,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD A. Majer, monogram A. M. v tisku
suchá jehla 89/100
v 21 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Kryštof 71
lept 69/100
v 16,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD M. Klimovičová
litografie
v 28,5 ✕ š 18 cm
Signatura: LD Kaláb 32
barevná serigrafie 55/150
v 19 ✕ š 15 cm
Signatura: PD J Kaiser
v 22,5 ✕ š 14 cm
Signatura: UD J. Jemelková 70
mezzotinta
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD monogram JKa 44
v 14,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Jod Hodek
lept 64/70
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Hadlač 83
v 15,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD B. Dvořáková
barevný lept 25/80
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD J. Doležal 86
barevná litografie
v 18 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Liesler 79
barevná litografie
v 11,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PN Liesler 76
barevná litografie
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Liesler 80
akryl, olej, plátno
v 195 ✕ š 145 cm
Signatura: na rubu Julius Reichel 2018
litoofset 48/100
v 20,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LD Bím