v 22,5 ✕ š 12 cm
Signatura: UD V Komárek
v 22,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD V Komárek
suchá jehla 23/50
v 7,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD V Komárek
v 22 ✕ š 10 cm
Signatura: UD V Komárek
v 12,5 ✕ š 8 cm
Signatura: UD V Komárek
v 20,5 ✕ š 22 cm
Signatura: UD V Komárek
v 20,5 ✕ š 22 cm
Signatura: UD V Komárek
v 22,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD V Komárek
2 x dřevoryt (21/150)
10,5 x 14,5 / 11 x 7,5 cm
Signatura: 2 x UD V Komárek
v 14,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: UD V Komárek
3 x dřevoryt (9/200)
12 x 8 / 17 x 8 / 10,5 x 7 cm
Signatura: 2 x D v Komárek 1 x na rubu razítko pozůstalosti autora
2 x dřevoryt
14,5 x 9,5 / 14,5 x 9,5 cm
Signatura: 2 x PD V Komárek
litografie
v 12 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD V Komárek 68
2 x dřevoryt
16 x 11,5 / 28 x 21 cm
Signatura: 1 x PD F Kobliha, 2 x D monogram FK v tisku
mezzotinta
v 23 ✕ š 15 cm
Signatura: PD K. Hojden - 1935.
barevná serigrafie 46/125
v 67,5 ✕ š 67,5 cm
Signatura: PD G. Alviani 1980
Cena: | 16 000 Kč |
fotografie
v 18 ✕ š 19 cm
Cena: | 3 500 Kč |
kresba perem, barevné tuše, karton, plech
v 80 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Jun 07, na rubu Jiří Jun / 2007
Cena: | 13 600 Kč |
originální černobílá fotografie
v 27 ✕ š 40,5 cm
1977 / 1979
barevný ofset
v 25 ✕ š 32 cm
Signatura: LD Ota Janeček 1977 v tisku
v 34 ✕ š 28 cm
Signatura: neznačeno
v 29,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Ščerbakov
akvarel, karton
v 34,5 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Tomek, na rubu 25. VI. 72 a autorské razítko
litografie 155/200
v 33 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Jícha 73