v 23,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD V. Sychra 36
v 18 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Trnka
litografie
v 18,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram K. L., LD Kamil Lhoták 83 v tisku
linoryt, akvarel
v 24,5 ✕ š 16 cm
Signatura: LN A. Mikulka 1979
dřevěná polychromovaná plastika
v 58 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kresba tuší, akvarel, karton
v 60 ✕ š 44 cm
Signatura: UD Konůpek 30
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akvarel, karton
v 68,5 ✕ š 51 cm
Signatura: LD monogram KPK
akvarel, kvaš, karton
v 72,5 ✕ š 50,5 cm
Signatura: PD monogram KPK 35
kombinovaná technika, pastel, barevné křídy, plátno
v 77 ✕ š 107 cm
Signatura: LU monogram M. P. 95
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kvaš, akvarel, karton
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Miloš Jiránek II–IX 904
akvarel, pastel, karton
v 62 ✕ š 40 cm
Signatura: LN monogram JU
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
kresba uhlem, papír
v 63 ✕ š 48 cm
Signatura: PN Alois Bílek
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
bibliofilie, 15 x linoryt, akvarel 21/200
v 33,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: na frontispisu Josef Čapek
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
barevný lept, akvatinta
v 34 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Vojt Preissig
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
kresba uhlem
v 57,5 ✕ š 45,5 cm
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kresba tuší, běloba, karton
v 30,5 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 65 ✕ š 57,5 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 70 ✕ š 90 cm
Signatura: PD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
v 60,5 ✕ š 65,5 cm
Signatura: PD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, lepenka
v 50 ✕ š 65 cm
Signatura: PD K Langer
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, lepenka
v 25 ✕ š 35 cm
Signatura: LD Kaván
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, karton
v 11 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Kaván
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, lepenka
v 26 ✕ š 35 cm
Signatura: PD O Bubeníček 23, na rubu 1923 / Ota Bubeníček
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
v 40 ✕ š 54 cm
Signatura: LD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |