kombinovaná technika, olej, karton
v 64 ✕ š 45 cm
Signatura: UD Istler
olej, plátno
v 105 ✕ š 83 cm
Signatura: na rubu Josef Žáček
kombinovaná technika, sklo, deska
v 44,5 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD monogram PM 73, na rubu Pavla Mautner 1973
olej, plátno
v 65 ✕ š 80 cm
Signatura: UD Jiroudek, na rubu F. Jiroudek / 1976
olej, sololit
v 64 ✕ š 54 cm
Signatura: LD Boška, na rubu na štítku Jindřich Boška / 1971
v 33,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Načeradský 1966
kombinovaná technika, asambláž, korek, koláž, karton
v 60 ✕ š 44 cm
Signatura: LD Jan Kubíček 63
olej, plátno
v 55 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Jiroudek 68, na rubu F. Jiroudek 1968
olej, lepenka
v 92 ✕ š 70 cm
Signatura: LD Boh. Dvorský
olej, plátno
v 60 ✕ š 80 cm
Signatura: PD K. Holan
olej, lepenka
v 46 ✕ š 66 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
barevná litografie 82/100
v 37 ✕ š 48 cm
Signatura: PN a PD Picasso v tisku
suchá jehla 9/30
v 41,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Emil Filla 45, monogram E. F. v tisku
olej, lepenka
v 71,5 ✕ š 102 cm
litografie
v 52 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Mucha v tisku, LD Mucha 1919 v tisku
olej, lepenka
v 25 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Justich
glazovaný keramický talíř
v 35,5 ✕ š 40 ✕ h 5,5 cm
Signatura: PD Kutálek, na rubu Kutálek
olej, plátno
v 54 ✕ š 47 cm
14 x lept 95/200
v 45 ✕ š 35,5 cm
Signatura: 14 x různě
akvarel
v 31,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD monogram W. N.
olej, lepenka
v 35,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Jiroudek
olej, lepenka
v 24 24 ✕ š 69 cm
Signatura: PD Veris
olej, lepenka
v 74 ✕ š 101 cm
Signatura: PD Švec 97, na rubu Vladimír Švec / 1997
fotografie
v 18 ✕ š 19 cm