2 x dřevoryt
7 x 7,5 / 11 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 18,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Vojt S 37 v tisku
barevná litografie
v 19,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie, 5 x dřevoryt, 2 x suchá jehla
9 x 4,5 / 10,5 x 8 cm
Signatura: 6 x D. V Komárek
lept 19/80
v 11,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD V. Pokorný
lept 24/50
v 15 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD V. Pokorný
v 15,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD V. Pokorný
v 7 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie
v 9 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 55
2 x lept (32/100, 8/50)
9 x 7 / 7 x 5 cm
Signatura: 2 x PD M. Blabolilová
1984, 1986
2 x barevný lept (9/100, 34/100)
14,5 x 9,5 / 9,5 x 7,5 cm
Signatura: 2 x PD A. Laufrová (1984)
lept 20/200
v 6 ✕ š 11 cm
Signatura: PD P. Major 80
barevný lept 10/50
v 9,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Sukdoláková
kolorovaný lept 31/96, lept 53/104
12,5 x 10,5 / 13 x 10,5 cm
Signatura: PD R. Rotterová 80, PD Romana Rotterová 80
2 x barevná litografie (45/200, 77/100)
14 x 9,5 / 13,5 x 9,5 cm
Signatura: 2 x UD Roučka, 1 x PD Roučka 83
lept 122/200
v 12,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Petr Hampl, Hampl v tisku
suchá jehla 9/30
v 20 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Albich 88
lept 6/60
v 20 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Wernischová
v 21,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš 1932
barevná akvatinta 12/20
v 39,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Josef Saska 78
v 25,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Tittelbach V. 23.
barevná litografie
v 20,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UN Singer 09
litografie 27/50
v 33 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Kristofori
asambláž, deska
v 103 ✕ š 73 cm
Signatura: na rubu Krištof Kintera 2017