akvarel, ruční papír
v 55,5 ✕ š 73 cm
Signatura: UD A. Lamr 96
akvarel, karton
v 53 ✕ š 70 cm
Signatura: UN A. Lamr 94
barevná litografie 11/100
v 48 ✕ š 64 cm
Signatura: PD Martin Salajka 2018
barevná litografie 60/100
v 49 ✕ š 34,5 cm
Signatura: UD Singer 09
barevná litografie 8/100
v 49 ✕ š 34,5 cm
Signatura: LD Singer 2009
barevná litografie 14/100
v 49 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Singer 2009
barevná litografie 59/100
v 28 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD Petr Ptáček 2011
barevná litografie 67/100
v 56 ✕ š 73 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
barevná litografie 33/100
v 71 ✕ š 56 cm
Signatura: PD A. Lamr 91
barevná litografie 17/100
v 70 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 91
barevná litografie 78/110
v 54 ✕ š 43 cm
Signatura: UD Tomáš Bím XXII
barevná litografie 37/55
v 45 ✕ š 67 cm
Signatura: PD Martin Salajka 2021
barevná litografie 96/100
v 39 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Michal Tomek 2022
olej, plátno
v 58 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Tomek, na rubu Michal Tomek 2016
barevná litografie, autorský tisk
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Laura Limbourg 2023
akvarel, ruční papír
v 58,5 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 94
barevná litografie 34/100
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Laura Limbourg 2022
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD K. Sedlo 22
barevná litografie 38/100
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
barevná litografie 105/200
v 33 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Jan Gemrot 19
akryl, plátno
v 25 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD P. Horák 22, na rubu Pavel Horák 2022
akryl, plátno
v 40 ✕ š 30,5 cm
Signatura: LD P. Horák 23, na rubu Pavel Horák 2023
barevná litografie
v 58 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Otto Placht
akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm